Ogłoszenia

Najnowsze informacje z życia naszej parafii

28 czerwca 2020
  1. Komunikat Arcybiskupa Metropolity Lubelskiego w związku z jutrzejszymi święceniami biskupimi ks. Adama Baba.
  2. W poniedziałek (29 czerwca) uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Porządek Mszy św. jak w dzień powszedni.
  3. Serdecznie zapraszamy do wysłuchania koncertu zespołu i chóru GOSPEL RAIN, jaki odbędzie się w naszym kościele w poniedziałek 29 czerwca. Koncert odbędzie się w wersji online i będzie transmitowany na Facebooku o godz. 2000
  4. Gospel Rain zagra pierwszy z serii koncertów online pod hasłem „Drogi Nadziei”, które są poświęcone konkretnym śladom nauczania i świadectwa Jana Pawła II, w roku jego stulecia urodzin.
  5. W tym tygodniu przypada 1-szy piątek i 1-sza sobota miesiąca. Spowiedź w piątek od godz. 715 i 1730. Adoracja Najświętszego Sakramentu w sobotę po Mszy św. wieczornej do godz. 2100.
  6. „Wakacje z Bobolanum” to najnowsza oferta wakacyjna dla dzieci, do zapoznania z którą zachęcamy rodziców. Szczegóły na plakatach i na stronie internetowej parafii.
  7. Lubelska Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę wyruszy w tym roku 4 sierpnia. Zapisy w dniach 1-10 lipca ze względu na pandemię koronawirusa, będą możliwe tylko drogą mailową. Szczegóły na www.pielgrzymka.lublin.pl.
  8. W parafii lub przez stronę internetową można składać ofiary z intencjami na Fundusz „Idę z Tobą”. Wysokość ofiar dowolna.
  9. Zachęcamy do zakupienia i lektury prasy katolickiej.
  10. Dziękujemy za złożone w dniu dzisiejszym na tacę ofiary: Bóg zapłać!

 

W ostatnim czasie zmarł:

Tadeusz Zwoliński

Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie, a światłość wiekuista niechaj mu świeci. Niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Amen.

Image
Parafia pw. św. Andrzeja Boboli w Lublinie
Kancelaria parafialna: Pn-Pt  |  1630 – 1730